O nas

Fajerwerki profesjonalne – sklep w Szczecinie

Rakietowo.pl to największa w Polsce sieć sklepów i stoisk stacjonarnych, które oferują cywilne artykuły pirotechniczne. Sieć powstała w 2015 roku, a jej organizatorem jest firma Pol-expance – największa niezależna hurtownia petard i fajerwerków w naszym kraju, na rynku obecna już od ponad 20 lat. Siedziba firmy, a jednocześnie Centrum Dystrybucji Rakietowo.pl, znajdują się w Kobylance niedaleko Szczecina. Głównym celem sieci sklepów z fajerwerkami Rakietowo.pl jest zapewnienie Klientom najlepszych, dokładnie wyselekcjonowanych petard hukowych i fajerwerków cywilnych dostępnych na polskim rynku. Niemniej istotnym elementem jest, że petardy, race i fajerwerki profesjonalne sklep dostarcza w atrakcyjnie niskich cenach. Ponadto, poprzez odpowiednie doradztwo personelu naszych sklepów w zakresie bezpiecznej obsługi zakupionych produktów, mamy nadzieję na stuprocentowe spełnienie Twoich oczekiwań. Pozostajemy też w nadziei na kolejne Twoje wizyty w naszych sklepach!

Fajerwerki online – sklep internetowy z fajerwerkami

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zakup w sklepie odległym o kilkaset kilometrów jest znacznie utrudniony, a często wręcz niemożliwy. Aby umożliwić naszym Klientom skorzystanie z oferty, otworzyliśmy również sklep internetowy z fajerwerkami i petardami. Oferowane w nim produkty są wysokiej jakości i mają odpowiednie certyfikaty. Dlatego ich zakup jest całkowicie bezpieczny.

Fajerwerki online to wygodny i prosty sposób na uatrakcyjnienie każdej imprezy – rodzinnej czy firmowej. Zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę do wybranego miejsca w Polsce. Oferujemy pomoc w wyborze najlepszego zestawu.

Zapoznaj się z naszą ofertą